Mapa odcinka ODRY

O nas
Historia
Członkowie
Kronika
IM Photo
Kontakt

Wydarzenia
Szpica Tour 2003
Szpica Tour 2011
Triathlon 2004
Triathlon 2007
Triathlon 2008
Spływ kajakowy
Spływ tratwą
Operacja "Szwedki"

Piłka nożna
Liga halowa
MKS II Gogolin

Żegluga
Odra 2011
Odra 2012
Rejs Gogolin – Berlin 2013

Archiwum
Turniej piłkarski

HISTORIA

Powstanie Towarzystwa Sportowego „Iron Man” ginie w oparach dziejów i niewielu jest ludzi, którzy potrafią coś sensownego na ten temat powiedzieć.
Historie krążące po okolicy o okolicznościach powstania Towarzystwa, o źródłosłowie nazwy oraz teorie wyjaśniające po co to w ogóle komu, nie mają wiele wspólnego z prawdą. Prawda jest znana ścisłemu gronu członków założycieli, nie nadaje się nawet do Internetu, ale kiedyś napiszemy o tym pamiętniki.
W każdym razie pierwsze próby powołania Towarzystwa miały miejsce jeszcze za szczeniackich czasów, dawno, dawno temu. Kilku chłopaków z Gogolina umówiło się, że zostaną znanymi piłkarzami, będą sobie podawać na boisku, a potem będą razem chodzić na laski. Było tak dobrze, że dwóch musiało się wcześnie ożenić.
Możemy także potwierdzić, że idea rodziła się w wesołej atmosferze, a inspiracja była przemycana z zagranicy.
Obecnie jako zarejestrowane stowarzyszenie liczymy 26 członków i niepoliczalne grono sympatyków.
Oficjalnie zajmujemy się organizacją imprez sportowych i kulturalnych, również na zlecenie.
Organizujemy mecze, wyścigi, rajdy, regaty, spływy kajakowe, festyny i wszystko na co przyjdzie nam ochota, ale zawsze tak, żeby mieć z tego jak najwięcej przyjemności dla siebie.
Czasami nikomu się nie chce i wtedy nie robimy nic.[Historia]  [Członkowie]  [Kronika]  [Galeria]  [Kontakt]  [Turniej piłkarski]  [Szpica Tour]  [Triathlon] [Spływ kajakowy]  [Spływ tratwą]  [Liga halowa]  [MKS II Gogolin]  [Archiwum]
 www.punkt.pl