MKS II Gogolin
OFICJALNA STRONA MKS II GOGOLIN


stoją od lewej: Zbigniew Celta (prezes), Wojciech Nowogórski (trener), Arkadiusz Kopeć, Jacek Dobosz, Rafał Nowicki, Robert Zakrawacz, Rafał Nocoń, Mateusz Wrzeciono, Andrzej Pierskała
siedzą: Dominik Kaszura, Ryszard Cieślik, Dariusz Biela, Grzegorz Polewka, Damian Pach, Marcin Jaschkowitz
brak na zdjęciu: Grzegorz Feilert, Robert Galla, Tomasz Juraszek, Janusz Nowak

Linki do stron z aktualnymi (czasem) tabelami i informacjami o radosnym futbolu.
Serwis sportowy „Liga polska”
Serwis 90 minut
Strona klubowa MKS Gogolin

Dokumentacja sezonu 2006/2007:

 

Niedziela 20.08.2006; godz. 16.00
MKS II Gogolin – LZS Nowy Dwór   6-0
Mogło byc lepiej. Zawsze wygrywaliśmy z nimi dwucyfrówą, a tu tak jakoś nijako. Może jak wszyscy powracają z saksów będzie lepiej.
Bramki:


Niedziela 27.08.2006; godz. 16.00
LKS Strzeleczki – MKS II Gogolin   1-3
Znowu nam się udało. Strzeleczki w zeszłym roku drużyna się rozpadła, teraz się pozbierali, i nawet trochę wzmocnili. Ale daliśmy im radę.

Bramki: Zakrawacz 1, Grzesica 1, Cieślik Ł. 1

Niedziela 04.09.2006; godz. 16.00
MKS II Gogolin – LZS Steblów   6-0
Mieliśmy grać u siebie, ale z powodu dożynek, musieliśmy jechać do Steblowa. To nowa drużyna, jeszcze z nimi nie graliśmy, więc były pewne obawy, ale po kilku minutach wszystko się wyjaśniło. Cały czas kontrolowaliśmy grę, a wiecej bramek nie padło, bo jakoś nie wyszło. I testowaliśmy lekko zmienione ustawienie. Oby tak dalej.

Bramki: Zakrawacz 2, Cieślik R. 2, nn 1, nn1 ,

Niedziela 11.09.2006; godz. 16.00
MKS II Gogolin – Victoria Żyrowa   3-2
Najcięższy mecz jak w tej rundzie. Spadkowicz z A-klasy, podobno po wzmocnieniach, zdecydowanie najbardziej wymagający przeciwnik jak do tej pory. Mieliśmy trochę ubytków w składzie, ale podratował nas doświadczony zawodnik z pierwszej drużyny i jakoś się poustawialiśmy. Mieliśmy dużo szczęścia, na początku drugiej połowy strzeliliśmy im trochę przypadkową bramkę z rzutu rożnego i chyba się zdenerwowali, bo mocno nas przycisnęli. Ale kiedy po strzeleniu wyrównującej bramki, lekko się uspokoili, Maniek ich w 75 minucie załatwił strzałem z woleja. I było po meczu. Jesteśmy ciągle na drugim miejscu, za tydzień gramy z liderem na wyjeździe.
Bramki: Zakrawacz 1, Nowak 1, Gozdek 1,


Niedziela 17.09.2006; godz. 16.00
LZS Chorula – MKS II Gogolin   1-3
No i znowu mieliśmy trochę szczęścia. Chorula zrobiła się strasznie ambitna, chodzą podejrzenia, że może im nawet chodzić o awans. Mecz był szybki i chyba ładny, bramki zaczęły poadać dopiero w drugiej połowie. Pierwszą strzeliliśmy im z zaskoczenia, po szybkim wykonaniu rzutu wolnego. Potem niestety wyrównali, i zaczęli nas gnieść. A kiedy w dodatku w 70 min. nasz rezerwowy napastnik dostał czerwoną kartkę (oczywiście niesłusznie), chłopcy myśleli, że już po nas. No i dostali jedną z kontry, potem się pokłócili, dostali drugą i już nie było o czym gadać. No i jesteśmy liderem. Niestety po meczu okazało się ze dostaliśmy walkowera – do protokołu nie był wpisany jeden rezerwowy zawodnik. No i nie jesteśmy liderem.
Bramki: Zakrawacz 1, Dobosz 1, Nowak 1,

Niedziela 24.09.2006; godz. 16.00
MKS II Gogolin – LZS Żywocice   3-1
No, ciężko było. Żywocice są z roku na rok lepsze, ale znowu się udało. Dostali szybkie dwie, potem nam strzelili karnego, potem my im z kontry, potem sędzia nie zauważył faulu na naszym polu karnym, i jak już całkiem nie mieliśmy sił skończył się mecz.
Bramki: Zakrawacz 2, Cieślik R. 1,

Niedziela 1.10.2006; godz. 16.00
LZS Racławiczki – MKS II Gogolin   1-2
Zawsze źle nam się tam grało. Fatalne, krótkie boisko i ciągłe wybijanie. Ostatnie dwa lata tam przegrywaliśmy, ale tym razem mielismy więcej szczęścia niż oni. Po ciężkich bojach wjechaliśmy w końcu raz do ich bramki, strzelili nam co prawda potem bramkę z karnego, ale zaraz my im też i tak sobie nerwowo wybijaliśmy aż do 90 min.
Bramki: Grzesica 1, Dobosz 1,

Niedziela 8.10.2006; godz. 16.00
MKS II Gogolin – LZS Stradunia   4-1
Stradunia w tym sezonie jeszcze bez porażki, my też, jeżeli nie liczyć tego walkowera z Chorulą. Od początku wyglądało to dobrze – chłopaki chyba nie wierzyli za bardzo we własne siły. W zasadzie to nawet sztycha nie zrobili, bramkę strzelili na samym końcu, jak już było po meczu. U nas powoli zaczynają zjeżdżać studenci z saksów, wiec jak się rozegrają, to weterani pójdą znowu na ławę.
Bramki: Dobosz 1, Nowak 1, Dawidowicz 2,

Niedziela 15.10.2006; godz. 15.00
LZS Kamionek – MKS II Gogolin   
Ponieważ mieliśmy niespotykaną liczbę siedmiu rezerwowych, a tylko trzy koszulki na zmianę, zrobiliśmy głosowanie i szansę na występy na Kamionek-Arena dostała młodzież wspierana dwoma doświadczonymi obrońcami. Do przerwy był niezły mecz, ale niestety bez bramek, więc trener podjął desperacką decyzję i zrobił od razu cztery zmiany, a sam grał w koszulce z dorysowanym numerem. Średnia wieku na boisku podskoczyła o 5 lat, ale strzeliliśmy 3 ładne bramki i do domu przywieźliśmy 3 punkty.
Bramki: Dobosz 1, Koptoń 1, Zakrawacz 1.

Niedziela 22.10.2006; godz. 15.00
MKS II Gogolin – Korona Krępnaa   

Bramki:

Niedziela 29.10.2006; godz. 13.00
LZS Kosmos Dobra – MKS II Gogolin   

Bramki:

Niedziela 5.11.2006; godz. 13.00
MKS II Gogolin – LZS Kujawy   

Bramki:

Niedziela 29.10.2006; godz. 13.00
Koksownik Zdzieszowice – MKS II Gogolin   

Bramki: